Europa > Engeland > Selsey > The Seal

Informatie over bezwaar The Seal

Welkom op The Seal op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object The Seal, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object The Seal, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid The Seal, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • The Seal

The Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - PensioenenThe Seal: Accommodatie in pensioenen Selsey - Pensioenen
Naam:  The Seal
Straat:  6 Hillfield Road
Stad:  PO20 0JX Selsey
Staat:  Engeland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
82 €
£70
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptitrutrnlarzhja

Korte Beschrijving

The Seal ligt aan de zuidkust van Engeland, op 10 minuten lopen van de stranden van Selsey. De pub wordt al 40 jaar door een familie beheerd en is gespecialiseerd in huisbereide gerechten en bekroonde Engelse bieren. The Seal biedt geluiddichte accommodatie van hoge kwaliteit. De kamers hebben moderne airconditioning, een flatscreen-tv en thee- en koffiefaciliteiten. Het restaurant biedt een verscheidenheid aan gerechten, waaronder een kindermenu en specialiteiten van de chef. 's Ochtends wordt een volledig Engels ontbijt geserveerd. Continentale opties, gerookte zalm en roereieren zijn ook beschikbaar. The Seal biedt gratis WiFi en gratis eigen parkeergelegenheid. Het ligt op 20 minuten rijden van Chichester. De pub bevindt zicht op 32 km van de Romeinse villa Bignor, een van de grootste Romeinse villa's in Groot-Brittannië.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat er geen lift is in deze accommodatie. De kamers en faciliteiten zijn alleen toegankelijk via een trap.

 
 
facebook g+ twitter