Europa > Spanje > Madrid > Living Mad Hostel

Informatie over bezwaar Living Mad Hostel

Welkom op Living Mad Hostel op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Living Mad Hostel, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Living Mad Hostel, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Living Mad Hostel, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Living Mad Hostel

Living Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - PensioenenLiving Mad Hostel: Accommodatie in pensioenen Madrid - Pensioenen
Naam:  Living Mad Hostel
Straat:  De la Cabeza, 24
Stad:  28012 Madrid
Staat:  Spanje
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
12 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresptithusvrubgdafihrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het Mad Hostel is gevestigd in een typisch Madrileens gebouw op 200 meter van metrostation Anton Martin en op 5 minuten lopen van het Plaza Santa Ana. Er is gratis WiFi beschikbaar. Het Prado Museum ligt op slechts 10 minuten lopen en treinstation Atocha ligt op ongeveer 5 minuten loopafstand. Het is ongeveer 7 minuten lopen naar de Puerta del Sol. Het Mad Hostel beschikt over een bar en een podium waar feesten en flamenco-optredens worden gehouden. Er is tevens een zonneterras en een 24-uursreceptie met een gratis internetterminal. De moderne slaapzalen van het Mad Hostel hebben allemaal een houten vloer. Alle gasten krijgen gratis een eigen kluisje en het hostel biedt tevens een bagageopslag. Gasten krijgen een licht ontbijt met ontbijtgranen, brood en koffie.


Belangrijke informatie

U wordt verzocht om bij het inchecken een borg van EUR 10 te betalen voor de elektronische sleutel. Bij een boeking van meer dan 9 personen kunnen er andere voorwaarden en extra toeslagen van toepassing zijn. Gasten onder de 17 moeten worden begeleid door een volwassene, en ze kunnen niet een slaapzaal reserveren die met andere gasten gedeeld wordt.

 
 
facebook g+ twitter