Europa > Spanje > Rasines > Posada La Mies

Informatie over bezwaar Posada La Mies

Welkom op Posada La Mies op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Posada La Mies, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Posada La Mies, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Posada La Mies, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Posada La Mies

Posada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - PensioenenPosada La Mies: Accommodatie in pensioenen Rasines - Pensioenen
Naam:  Posada La Mies
Straat:  Villasomera, 57
Stad:  39860 Rasines
Staat:  Spanje
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
40 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresrunlarzh

Korte Beschrijving

De aantrekkelijke Posada La Mies is gevestigd in Rasines. in de Asón-vallei. Alle kamers bieden uitzicht op de omgeving en de tuinen. Er is ook privéparkeergelegenheid beschikbaar. Het ontbijt wordt geserveerd in de eetkamer van het huis. Er is eveneens een woonkamer met een tv waar u kunt ontspannen. Indien u de 5 kamers allemaal reserveert, kunt u ook gebruikmaken van de keuken en de eetkamer. Het Salvé-strand in Laredo bevindt zich 9 km verderop. U kunt er windsurfen en surfen. Door de ligging van Posada La Mies kunt u onder meer gaan mountainbiken of aan speleologie doen in de grot van Altamira. De kerk San Andrés en de stierenvechtersarena in Rasines zijn eveneens een bezoekje waard. De stad Liendo ligt op 10,5 km van de accommodatie en het is 17,5 km naar Santoña.


Belangrijke informatie

U wordt vriendelijk verzocht het hotel van tevoren op de hoogte te brengen van uw verwachte aankomsttijd. U kunt hiervoor bij het reserveren gebruikmaken van het veld Speciale Verzoeken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie. De contactgegevens vindt u in de reserveringsbevestiging. De accommodatie accepteert geen creditcards van American Express.

 
 
facebook g+ twitter