Informatie over bezwaar Hotel Arlas

Welkom op Hotel Arlas op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hotel Arlas, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hotel Arlas, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hotel Arlas, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hotel Arlas

Hotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - PensioenenHotel Arlas: Accommodatie in pensioenen Silvaplana - Pensioenen
Naam:  Hotel Arlas
Straat:  Via Vers Mulins 16
Stad:  7513 Silvaplana
Wijk:  Maloja
Regio:  Graubunden
Staat:  Zwitserland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
190 €
178 Fr.
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitsvrutrnlarzh

Korte Beschrijving

Het Hotel Arlas is centraal gelegen in Silvaplana, op 400 meter van de oever van het meer van Silvaplana. Het biedt een infraroodcabine, individueel ingerichte kamers met eigen badkamers en gratis WiFi in de openbare ruimtes. Het hotel wordt beheerd door een familie, en het heeft een restaurant waar u kunt genieten van regionale en Italiaanse gerechten. U kunt eten in de rustieke eetzaal, of bij mooi weer op het terras. De kabelbaan van Surlej ligt op 2 km afstand, en de accommodatie ligt op 5,7 km van St. Moritz. U kunt gebruikmaken van gratis openbare parkeergelegenheid bij het hotel. Er beginnen verschillende wandel- en fietsroutes in de Oberengadin.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat het Ski-ticket direct bij het hotel beschikbaar is tegen gereduceerd tarief, bij een verblijf van minimaal 2 nachten.

 
 
facebook g+ twitter