Afrika > Marokko > Fès > Dar Aliane

Informatie over bezwaar Dar Aliane

Welkom op Dar Aliane op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Dar Aliane, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Dar Aliane, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Dar Aliane, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Dar Aliane

Dar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - PensioenenDar Aliane: Accommodatie in pensioenen Fès - Pensioenen
Naam:  Dar Aliane
Straat:  Mostapha Al Maani
Stad:  30000 Fès
Staat:  Marokko
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
39 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptitsvrudanotrnlarzhja

Korte Beschrijving

Dar Aliane heeft een uitzonderlijke locatie in het centrum van Fez, in de buurt van de Grand Avenue, het conservatorium en de kerk van Fez. De individueel ingerichte kamers hebben een Marokkaans interieur, geïnspireerd op de stijlen van de verschillende regio's van Marokko. De kamers liggen rond een lichte gang die uitkomt op een mooie, bloemenrijke patio met fonteinen van marmer en zellige. Voor een maaltijd of een kop thee bent u welkom in een van de 3 Marokkaanse lounges, waar u naar muziek uit alle windstreken kunt luisteren. Het terras biedt uitzicht op Fez.

 
 
facebook g+ twitter