Europa > Duitsland > Sleeswijk-Holstein > Lübeck > Lübeck > Ferienwohnungen am Holstentor

Informatie over bezwaar Ferienwohnungen am Holstentor

Welkom op Ferienwohnungen am Holstentor op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Ferienwohnungen am Holstentor, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Ferienwohnungen am Holstentor, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Ferienwohnungen am Holstentor, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Ferienwohnungen am Holstentor

Ferienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - PensioenenFerienwohnungen am Holstentor: Accommodatie in pensioenen Lübeck - Pensioenen
Naam:  Ferienwohnungen am Holstentor
Straat:  An der Untertrave 106
Stad:  23552 Lübeck
Wijk:  Lübeck
Regio:  Sleeswijk-Holstein
Staat:  Duitsland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
45 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Deze rookvrije appartementen beschikken over een keuken, een flatscreen-tv en antieke meubels. Ze bevinden zich tegenover de Trave-rivier, op slechts 100 meter van de middeleeuwse poort Holstentor en in de buurt van alle belangrijke bezienswaardigheden van Lübeck. Ferienwohnungen Krumpeter wordt beheerd door een familie en bevindt zich op de 2e en 4e verdieping van een gerenoveerd, historisch gebouw. De appartementen zijn individueel ingericht en hebben een woonkamer met een dvd-speler en een stereo-installatie. Er is een restaurant met een cocktailbar op de begane grond van het gebouw van Krumpeter. De bezienswaardigheden van Lübeck zijn vanaf Ferienwohnungen Krumpeter lopend te bereiken. De bushalte Untertrave bevindt zich voor het appartementsgebouw en het treinstation van Lübeck ligt op 10 minuten lopen van de accommodatie. Er geldt een minimum verblijfsduur van 3 nachten.


Belangrijke informatie

U wordt verzocht Ferienwohnungen am Holstentor vooraf te informeren over uw verwachte aankomsttijd. Houd er rekening mee dat bij aankomst een servicetoeslag in rekening wordt gebracht (raadpleeg de Toeslagen voor Btw / Belastingen / Heffingen). Let op: het inchecken en het ophalen van de sleutels vindt plaats bij: An der Untertrave 106, 23552 Lübeck. Laat Ferienwohnungen am Holstentor van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter