Australië > Indonesië > Lembongan > Nanuk's Bungalows

Informatie over bezwaar Nanuk's Bungalows

Welkom op Nanuk's Bungalows op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Nanuk's Bungalows, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Nanuk's Bungalows, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Nanuk's Bungalows, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Nanuk's Bungalows

Nanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - PensioenenNanuk's Bungalows: Accommodatie in pensioenen Lembongan - Pensioenen
Naam:  Nanuk's Bungalows
Straat:  Tamarind Beach
Stad:  80361 Lembongan
Staat:  Indonesië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
22 €
Rp 406350
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Nanuk's Bungalows ligt op slechts 200 meter afstand van de schilderachtige Mushroom Bay en Secret Bay in Nusa Lembongan. Het beschikt over accommodaties met rieten dak en een eigen balkon. Het biedt een buitenzwembad en activiteiten zoals vissen, kanoën en snorkelen. De kamers lijken op hutten door de houten plafonds en vloeren. Ze zijn volledig voorzien van airconditioning en hebben een warme douche. De bungalows hebben allemaal een balkon met een zitje. Met een snelle boot is het 1 uur varen van Sanur Beach naar het hotel. Gasten kunnen genieten van massages, of een fiets huren om de omgeving te verkennen. U kunt ook gaan duiken. Het restaurant van Nanuk's Bungalows heeft Balinese specialiteiten op het menu staan.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat deze accommodatie zich houdt aan Nyepi Laut (de Dag van de Stilte) op 16 oktober. Op deze dag zijn overtochten naar Lembongan en Nusa Penida niet toegestaan en zijn er geen zeegerelateerde activiteiten rond de eilanden mogelijk.

 
 
facebook g+ twitter