Australië > Indonesië > Amed > Pazzo Bali

Informatie over bezwaar Pazzo Bali

Welkom op Pazzo Bali op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Pazzo Bali, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Pazzo Bali, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Pazzo Bali, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Pazzo Bali

Pazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - PensioenenPazzo Bali: Accommodatie in pensioenen Amed - Pensioenen
Naam:  Pazzo Bali
Straat:  Desa Bunutan
Stad:  80852 Amed
Staat:  Indonesië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
19 €
Rp 350000
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendefresitrunlarzhja

Korte Beschrijving

Dit complex bevindt zich aan de oostkust van Bali en biedt een buitenzwembad, massages en een verscheidenheid aan watersporten. De bungalows zijn omgeven door tropische tuinen en voorzien van airconditioning, een eigen terras en een zithoek. Het restaurant serveert lokale en internationale gerechten. U kunt gebruikmaken van roomservice. Gasten kunnen in de omgeving vissen, windsurfen, snorkelen, of een fiets huren om de regio te verkennen. Het personeel bij de excursiebalie kan uitstapjes naar toeristische bezienswaardigheden voor u boeken. Het complex is gelegen in het dorp Amed, op 2 uur rijden van Kuta en de luchthaven Ngurah Rai. Het biedt een pendeldienst van en naar de luchthaven en ligt op 150 meter van metrostation


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat de accommodatie van 1 t/m 30 september gesloten is wegens renovatiewerkzaamheden aan het zwembad.

 
 
facebook g+ twitter