Europa > Engeland > Oban > Braeside Guesthouse

Informatie over bezwaar Braeside Guesthouse

Welkom op Braeside Guesthouse op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Braeside Guesthouse, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Braeside Guesthouse, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Braeside Guesthouse, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Braeside Guesthouse

Braeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - PensioenenBraeside Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Oban - Pensioenen
Naam:  Braeside Guesthouse
Straat:  Braeside Guesthouse
Stad:  PA34 4QR Oban
Staat:  Engeland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
87 €
£75
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrunlarzh

Korte Beschrijving

Het Braeside Guesthouse ligt in het prachtige landschap van West Argyll, Schotland, met uitzicht op Loch Feochan. Het biedt ook een mooi uitzicht op de heuvels van Mullach Ban en Craeg Mhor. Het pand ligt op nog geen 5 km van de schitterende haven van Oban, die ook wel de "Gateway to the Isles" (toegangspoort tot de eilanden) wordt genoemd. Alle kamers bevinden zich op de begane grond en hebben een eigen badkamer, een televisie met dvd-speler en thee- en koffiefaciliteiten. Veel kamers bieden een panoramisch uitzicht. In dit hotel kunt u genieten van huisgemaakte gerechten en zelfgemaakte jam en marmelade bij het ontbijt. Het diner wordt geserveerd in de eetkamer met uitzicht op Loch Feochan. De bar met drankvergunning heeft bijna 100 verschillende soorten single malt whisky's. In de lounge vindt u boeken, tijdschriften en dvd's. U hebt de hele dag toegang tot het Braeside Guesthouse en er is voldoende parkeergelegenheid op het terrein.

 
 
facebook g+ twitter