Azië > Maleisië > Melaka > ABC Lodging

Informatie over bezwaar ABC Lodging

Welkom op ABC Lodging op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object ABC Lodging, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object ABC Lodging, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid ABC Lodging, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • ABC Lodging

ABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - PensioenenABC Lodging: Accommodatie in pensioenen Melaka - Pensioenen
Naam:  ABC Lodging
Straat:  No. 34, Jalan Kota Laksamana3, Taman Kota Laksamana, Jonker Street
Stad:  75200 Melaka
Staat:  Maleisië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
10 €
RM50
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresptitsvrudanofirotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het ABC Lodging ligt op 5 minuten lopen van de bruisende straat Jonker en biedt gratis WiFi in het hele gebouw. Het heeft kamers met een eigen of gedeelde badkamer. U bevindt zich hier op 1 km van historische bezienswaardigheden, zoals de Kerk van Christus en A'Famosa. Met de auto is het 10 minuten naar het centrale busstation van Melaka. De kamers zijn voorzien van airconditioning, een elektrische waterkoker en slippers. De privébadkamer biedt een douche en toiletartikelen. Het pension heeft verder een bibliotheek en een 24-uursreceptie. U kunt voor een toeslag een pendeldienst van/naar de luchthaven aanvragen. Ook kunt u in het pand dagelijks de krant lezen. Het ABC Lodging bevindt zich op amper 5 minuten lopen van een verscheidenheid aan islamitische, Chinese en Indiase eetgelegenheden. U vindt er ook kleine supermarkten.


Belangrijke informatie

Sinds 1 april 2012 wordt bij alle reserveringen een toeristenbelasting van MYR 2 per kamer per nacht in rekening gebracht. De toeslag dient u rechtstreeks aan het hotel te betalen. Zodra een reservering wordt gemaakt dient het totale reserveringsbedrag betaald te worden. De accommodatie neemt rechtstreeks contact met u op voor de betaalinstructies.

 
 
facebook g+ twitter