Europa > Oostenrijk > Vorarlberg > Bregenz > Riezlern > Gästehaus Amely

Informatie over bezwaar Gästehaus Amely

Welkom op Gästehaus Amely op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Gästehaus Amely, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Gästehaus Amely, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Gästehaus Amely, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Gästehaus Amely

Gästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - PensioenenGästehaus Amely: Accommodatie in pensioenen Riezlern - Pensioenen
Naam:  Gästehaus Amely
Straat:  Walserstraße 38
Stad:  6991 Riezlern
Wijk:  Bregenz
Regio:  Vorarlberg
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
115 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresrunlarzh

Korte Beschrijving

Gästehaus Amely ligt op 150 meter van de skilift Schwandlift naar het skigebied Kanzelwand. De accommodatie wordt beheerd door een familie en biedt een Finse sauna, een infraroodcabine en kamers met satelliet-tv. U kunt gratis gebruikmaken van WiFi in het hele hotel. U kunt elke dag goed beginnen met een uitgebreid ontbijtbuffet met onder meer tal van verse producten van boerderijen in de omgeving. U kunt ontspannen op het zonneterras in de rotstuin. Na een bezoek aan de sauna kunt u tot rust komen in de ontspanningsruimte. Het Amely heeft een zonnebank. Alle kamers van het Amely hebben een alpine interieur met houten meubilair. Elke kamer is uitgerust met een flatscreen-tv, een telefoon, een kluisje en een eigen badkamer met douche of ligbad. Sommige kamers hebben een balkon op het zuiden met uitzicht over de omliggende bergen. U kunt gebruikmaken van een ruimte voor skiopslag met droger voor skischoenen. Het gunstig gelegen hotel is een ideale uitvalsbasis voor als u wilt wandelen of mountainbiken. De eigenaar is een officiële wandelgids en biedt op verzoek gratis wandeltochten. Skitours en sneeuwschoenwandeltochten worden georganiseerd door het plaatselijke VVV-kantoor. Het Amely Gästehaus ligt in het centrum van Riezlern, waar veel winkels en restaurants te vinden zijn. De halte van de gratis skibus bevindt zich op 50 meter afstand. Een langlaufloipe ligt op 5 minuten rijden van het hotel. Het Amely ligt op 400 meter van een buitenzwembad en op 2 km van een binnenzwembad. Er is gratis privéparkeergelegenheid op het eigen terrein.

 
 
facebook g+ twitter