Noord-Amerika > Mexico > Cozumel > Tamarindo B&B

Informatie over bezwaar Tamarindo B&B

Welkom op Tamarindo B&B op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Tamarindo B&B, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Tamarindo B&B, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Tamarindo B&B, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Tamarindo B&B

Tamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - PensioenenTamarindo B&B: Accommodatie in pensioenen Cozumel - Pensioenen
Naam:  Tamarindo B&B
Straat:  Calle 4 Norte 421, entre 20 y 25
Stad:  77600 Cozumel
Staat:  Mexico
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
35 €
$40
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendefresptitsvrunlarzhja

Korte Beschrijving

Deze gezellige B&B ligt in het centrum van San Miguel de Cozumel, op 400 meter van het centrale plein. De B&B beschikt over gratis WiFi, een tuin en een terras met een barbecue en hangmatten. De kamers van Tamarindo B&B hebben een levendige inrichting, houten balken en tegelvloeren. Alle kamers zijn voorzien van een kluisje, kabel-tv en een eigen badkamer. Sommige kamers bieden uitzicht op de tuin. De suites hebben een kitchenette en een eigen terras. De B&B heeft een gedeelde keuken waar u uw eigen maaltijden kunt bereiden. Ook vindt u op nog geen 2 minuten lopen verschillende bars, restaurants en winkels. B&B Tamarindo ligt op 5 minuten lopen van de pier waarvandaan veerboten de overtocht maken naar Playa del Carmen. Er zijn verschillende duikwinkels in de buurt en de B&B heeft een droogruimte voor duikuitrusting. U kunt gratis parkeren en de accommodatie biedt auto- en fietsverhuur. De internationale luchthaven van Cozumel ligt op 5 minuten rijden. Er kan een pendeldienst van/naar de luchthaven worden geregeld.


Belangrijke informatie

Houdt u er rekening mee dat 50% van het totale bedrag van de reservering vooruitbetaald dient te worden. Na het voltooien van de reservering neemt de B & B rechtstreeks contact met u op om deze betaling te regelen via bankoverschrijving of Paypal. Let op, u dient de vooruitbetaling te voldoen binnen de 48 uur nadat de B & B contact met u heeft opgenomen.

 
 
facebook g+ twitter