> > > Casa Los Divisos

Informatie over bezwaar Casa Los Divisos

Welkom op Casa Los Divisos op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Casa Los Divisos, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Casa Los Divisos, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Casa Los Divisos, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Casa Los Divisos

Casa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - PensioenenCasa Los Divisos: Accommodatie in pensioenen - Pensioenen
Naam:  Casa Los Divisos
Straat:  Tazacorte, 20
Stad:  35530 Teguise
Staat:  
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Dit charmante, traditionele huisje is gelegen in een rustige omgeving, op 5 minuten lopen van het historische centrum. Het ligt op een groot terrein en beschikt over een tuin en een terras met uitzicht op de grachten en vulkanische bergen. Het gezellige Casa Los Divisos ligt aan de voet van het kasteel Santa Barbara, heeft rustieke inrichting met antieke meubels en houten balken. De woon-eetkamer is voorzien van een plasma satelliet-tv met cd- en dvd-speler, en de keuken is voorzien van een wasmachine, oven en kookplaat. Het huisje heeft tuinmeubilair en ligstoelen, perfect om heerlijk in de buitenlucht te dineren en te ontspannen. Ook liggen er op nog geen 10 minuten lopen verschillende bars, restaurants en winkels. U kunt in Los Divisos, dat op 15 minuten rijden van Costa Teguise en op 20 km van het vulkanische nationale park Timanfaya.ligt, auto's en fietsen huren. Casa Los Divisos beschikt over gratis parkeergelegenheid en ligt op 20 minuten rijden van de luchthaven van Lanzarote.


Belangrijke informatie

Laat Casa Los Divisos van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter