Europa > Spanje > Nerja > Hostal Alhambra

Informatie over bezwaar Hostal Alhambra

Welkom op Hostal Alhambra op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hostal Alhambra, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hostal Alhambra, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hostal Alhambra, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hostal Alhambra

Hostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - PensioenenHostal Alhambra: Accommodatie in pensioenen Nerja - Pensioenen
Naam:  Hostal Alhambra
Straat:  Antonio Millon, 12
Stad:  29780 Nerja
Staat:  Spanje
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
32 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresitsvrudanonlzh

Korte Beschrijving

Dit gezellige pension ligt op 300 meter afstand van het strand Torrecilla. In 5 minuten loopt u naar het uitkijkpunt Balcon de Europa. Het hotel biedt een terras en lichte kamers met airconditioning en gratis WiFi. De kamers van Hostal Alhambra hebben pasteltinten en geluidsisolatie. Sommige beschikken over een balkon of terras. Alle kamers beschikken over een plasma-tv met satellietzenders, een plafondventilator, een minikoelkast en een eigen badkamer. Er zijn diverse bars, restaurants en winkels op minder dan 5 minuten lopen van Hostal Alhambra te vinden. U kunt in de omgeving op verschillende plaatsen ontbijten. De 24-uursreceptie van het Alhambra kan toeristische informatie verschaffen. De 17e-eeuwse El Salvador-kerk ligt op 5 minuten lopen en u rijdt in 10 minuten naar de beroemde grotten van Nerja. Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt beschikbaar en het centrum van Málaga ligt op 55 km afstand. De luchthaven van Málaga bereikt u met de auto na 55 minuten.

 
 
facebook g+ twitter