Europa > Spanje > Córdoba > Hostal Alcázar

Informatie over bezwaar Hostal Alcázar

Welkom op Hostal Alcázar op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hostal Alcázar, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hostal Alcázar, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hostal Alcázar, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hostal Alcázar

Hostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - PensioenenHostal Alcázar: Accommodatie in pensioenen Córdoba - Pensioenen
Naam:  Hostal Alcázar
Straat:  San Basilio, 2
Stad:  14004 Córdoba
Staat:  Spanje
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
27 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptitrurotrnlarzh

Korte Beschrijving

Dit pension ligt in de historische wijk San Basilio, op 100 meter van het Alcázar van Córdoba. Hostal Alcázar heeft een Andalusische binnenplaats en kamers met gratis WiFi. Het pension ligt op minder dan 5 minuten lopen van de beroemde kathedraal-moskee van Córdoba, en de Romeinse brug bevindt zich 350 meter verderop. De kamers bevinden zich rondom de binnenplaats, die voorzien is van tafels en stoelen. Alle kamers zijn uitgerust met een ventilator en een tv, en sommigen hebben een eigen badkamer. De superior kamers beschikken over airconditioning en een flatscreen-tv. Het hostal heeft een bar en wordt omringd door tal van restaurants. Verder is er ook een excursiebalie en een bagagedepot.

 
 
facebook g+ twitter