Europa > Duitsland > Beieren > Augsburg > Augsburg > Haunstetter Hof

Informatie over bezwaar Haunstetter Hof

Welkom op Haunstetter Hof op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Haunstetter Hof, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Haunstetter Hof, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Haunstetter Hof, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Haunstetter Hof

Haunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - PensioenenHaunstetter Hof: Accommodatie in pensioenen Augsburg - Pensioenen
Naam:  Haunstetter Hof
Straat:  Inningerstrasse 1
Stad:  86179 Augsburg
Wijk:  Augsburg
Regio:  Beieren
Staat:  Duitsland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
25 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Dit pension ligt in het zuiden van Augsburg en biedt gratis WiFi en kamers met een flatscreen-tv. U wandelt in 10 minuten naar het Augsburger Wald. Vanaf het pension is het 7 km naar het centrum van Augsburg. De lichte, eenvoudige kamers van het Haunstetter Hof beschikken over een eigen badkamer. De bedden zijn voorzien van een anti-allergeen matras. In het restaurant met houtkachel van het Haunstetter worden Beierse specialiteiten geserveerd. In de zomermaanden kunt u ook in de biertuin eten. Er wordt elke dag een ontbijtbuffet verzorgd en in het restaurant kunt u genieten van gebraden kip. Het Haunstetter Hof bevindt zich op 15 minuten lopen van het buitenzwembad van Haunstatten en op minder dan 4 km van de golfclub van Lechfeld. Met de auto zit u in 12 minuten op de snelweg A8. Er is gratis privéparkeergelegenheid bij het pension.

 
 
facebook g+ twitter