Informatie over bezwaar Haus Annerl

Welkom op Haus Annerl op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Haus Annerl, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Haus Annerl, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Haus Annerl, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Haus Annerl

Haus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - PensioenenHaus Annerl: Accommodatie in pensioenen Grundlsee - Pensioenen
Naam:  Haus Annerl
Straat:  Gössl 10
Stad:  8993 Grundlsee
Wijk:  Bad Aussee
Regio:  Stiermarken
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
85 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendefresithurubgnlarzh

Korte Beschrijving

Het Haus Annerl wordt door een familie beheerd en omringd door bergen en weilanden. Het ligt op slechts 5 minuten lopen van de Grundlsee en beschikt over een grote tuin met een speeltuin en een tennisbaan. U kunt er zelfgemaakte producten als sappen en jam proeven. Alle rustieke accommodaties zijn voorzien van houten vloeren, satelliet-tv en een badkamer met een douche. Het appartement beschikt verder over een volledig uitgeruste keuken en een slaapbank. Er is gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie. De biologische boerderij serveert dagelijks een ontbijtbuffet. In de zomer kunt u barbecueën of ontspannen op het eigen zonneterras van de accommodatie. Wandelpaden en fietsroutes beginnen direct bij het Annerl. De Toplitzsee ligt op 10 minuten lopen, en Bad Aussee ligt op 10 km afstand van het pension. U kunt skiën in het skigebied Loser, op 12 km afstand. Er is gratis privéparkeergelegenheid bij de accommodatie aanwezig.

 
 
facebook g+ twitter