Europa > Portugal > Lagos > Dinas Guesthouse

Informatie over bezwaar Dinas Guesthouse

Welkom op Dinas Guesthouse op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Dinas Guesthouse, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Dinas Guesthouse, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Dinas Guesthouse, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Dinas Guesthouse

Dinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - PensioenenDinas Guesthouse: Accommodatie in pensioenen Lagos - Pensioenen
Naam:  Dinas Guesthouse
Straat:  Travessa do Mineiro n.º 1
Stad:  8600-634 Lagos
Staat:  Portugal
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
30 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptitruronlarzh

Korte Beschrijving

Dinas Guesthouse ligt in het centrum van Lagos en biedt kamers met airconditioning en gratis WiFi. De rivier en de stranden Batata en Pinhão liggen op slechts 5 minuten loopafstand. De kamers zijn eenvoudig ingericht met houten meubilair en een televisie met kabelkanalen. Eén van de kamers heeft een terras. Alle kamers zijn voorzien van een compacte eigen badkamer met een douche. U kunt naar hartelust gebruikmaken van een keuken om de maaltijden te bereiden, en op 10 minuten lopen vindt u een supermarkt. De vele lokale restaurants en bars liggen op slechts 200 meter afstand. In ongeveer 2 minuten wandelt u naar de kerken St. Maria en St. Antonio, het stadsmuseum en de oude slavenmarkt. U kunt een spelletje golf spelen op de golfbaan Boavista, die met de auto in 8 minuten te bereiken is. Het treinstation van Lagos ligt op iets minder dan 3 km afstand, en het is 19 km naar de landingsplaats Portimão Aerodrome.

 
 
facebook g+ twitter