Europa > Italië > Apulië > Bari > Alberobello > La Piccola Corte

Informatie over bezwaar La Piccola Corte

Welkom op La Piccola Corte op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object La Piccola Corte, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object La Piccola Corte, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid La Piccola Corte, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • La Piccola Corte

La Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - PensioenenLa Piccola Corte: Accommodatie in pensioenen Alberobello - Pensioenen
Naam:  La Piccola Corte
Straat:  Via Col di Lana 28
Stad:  70011 Alberobello
Wijk:  Bari
Regio:  Apulië
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
70 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrunoronlarzhja

Korte Beschrijving

La Piccola heeft een landelijke ligging, te midden van een tuin. Het biedt gratis privéparkeergelegenheid en kamers met gratis WiFi. La Piccola ligt op slechts 30 minuten rijden van de kust en de stranden en biedt een Italiaans ontbijt. De kamers zijn elegant in een eenvoudige rustieke stijl en uitgerust met tegelvloeren en houten meubilair. Elke kamer is uitgerust met een flatscreentelevisie en een minibar met gratis frisdrank. Alle kamers zijn voorzien van een eigen badkamer met een douche en toiletartikelen. Het ontbijt bestaat uit warme dranken, zoete deegwaren en croissants. In de winter wordt het ontbijt geserveerd in de gezellige eetkamer met open haard, en in de zomer kunt u ontbijten in de gemeubileerde tuin. Bari en de luchthaven van Bari liggen op 1 uur rijden van de accommodatie.


Belangrijke informatie

Neem alstublieft van tevoren contact op met La Piccola Corte om uw verwachte aankomsttijd door te geven. U kunt gebruik maken van het veld Speciale Verzoeken tijdens het reserveren of contact opnemen met het verblijf.

 
 
facebook g+ twitter