Australië > Indonesië > Ubud > Pering Bungalow

Informatie over bezwaar Pering Bungalow

Welkom op Pering Bungalow op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Pering Bungalow, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Pering Bungalow, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Pering Bungalow, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Pering Bungalow

Pering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - PensioenenPering Bungalow: Accommodatie in pensioenen Ubud - Pensioenen
Naam:  Pering Bungalow
Straat:  Jl. Monkey Forest
Stad:  80361 Ubud
Staat:  Indonesië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
10 €
Rp 191250
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresptitsvrudafinlarzhja

Korte Beschrijving

Pering Bungalow ligt op 5 minuten rijden van de kunstmarkt in Ubud en beschikt over kamers met een Balinese inrichting en airconditioning. U kunt tot rust komen met een ontspannende massage op uw kamer of genieten van een verfrissende duik in het buitenzwembad. Gratis WiFi is beschikbaar in alle ruimtes. Pering Bungalow bevindt zich op 15 minuten rijden van het Don Antonio Blanco Museum en op 20 minuten rijden van het natuurreservaat het Apenwoud in Ubud. Elke kamer heeft een rotan of een houten inrichting met een bureau en een kledingkast. Op het eigen terras of het eigen balkon is een zitgedeelte en de eigen badkamer heeft een ligbad en een douche. Op verzoek kan vervoer naar en van de internationale luchthaven Ngurah Rai worden geregeld. De medewerkers van de 24-uursreceptie kunnen u bovendien behulpzaam zijn met autoverhuur, een wasservice en het regelen van een pendeldienst. U kunt in het comfort van uw kamer genieten van een maaltijd.

 
 
facebook g+ twitter