Europa > Italië > Toscane > Siena > Poggibonsi > La Moraia

Informatie over bezwaar La Moraia

Welkom op La Moraia op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object La Moraia, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object La Moraia, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid La Moraia, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • La Moraia

La Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - PensioenenLa Moraia: Accommodatie in pensioenen Poggibonsi - Pensioenen
Naam:  La Moraia
Straat:  Località Talciona 37
Stad:  53036 Poggibonsi
Wijk:  Siena
Regio:  Toscane
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
25 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

La Moraia wordt omgeven door 23 hectare grond in de Chianti-streek in Toscane. Deze werkende boerderij produceert olijfolie en wijn. Het biedt appartementen in Toscaanse stijl met een moderne kitchenette, een vaatwasser en een flatscreen-tv. In de zomer kunt u gratis zwemmen in het zwembad met uitzicht op het omliggende landschap. De appartementen bevinden zich in het hoofdgebouw of in een bijgebouw op het terrein van La Moraia. Elk appartement heeft plafonds met houten balken en terracottavloeren. Sommige appartementen hebben een open haard en bieden uitzicht op de tuin, het zwembad of de nabijgelegen bossen. De accommodatie wordt beheerd door een familie. U kunt er olijfolie kopen, en er zijn stallen met paarden voor de draverijen. Winkels en cafés zijn te vinden in Poggibonsi, op 4 km afstand. Siena en Florence zijn met de auto in minder dan 40 minuten bereikbaar. U wordt geadviseerd om met eigen vervoer te komen, aangezien deze accommodatie niet bereikbaar is met het openbaar vervoer.


Belangrijke informatie

Voor verwarming en gas geldt een toeslag van EUR 5,30 per m³. Houd er rekening mee dat laat inchecken en laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid is en dient te worden bevestigd door de accommodatie. Hiervoor geldt een toeslag van EUR 10 per uur. Brandhout is alleen beschikbaar indien u dit 2 dagen vooraf aanvraagt. Hiervoor geldt een toeslag van EUR 10 per mand brandhout. Laat La Moraia van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter