Azië > China > Beijing > Hejia Inn Beijing Beisihuan

Informatie over bezwaar Hejia Inn Beijing Beisihuan

Welkom op Hejia Inn Beijing Beisihuan op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hejia Inn Beijing Beisihuan, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hejia Inn Beijing Beisihuan, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hejia Inn Beijing Beisihuan, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hejia Inn Beijing Beisihuan

Hejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - PensioenenHejia Inn Beijing Beisihuan: Accommodatie in pensioenen Beijing - Pensioenen
Naam:  Hejia Inn Beijing Beisihuan
Straat:  Building. 22 Huaqing Jiayuan, Chengfu Road
Stad:  100083 Beijing
Staat:  China
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
¥308
37 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrtrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Hejia Inn Beijing Beisihuan biedt kamers met een computer en gratis kabelinternet. Het ligt op 10 minuten lopen van de Universiteit Tsinghua en op 20 minuten lopen van de Universiteit van Peking. Alle gasten hebben gratis toegang tot het zakelijk centrum en gratis WiFi is beschikbaar in de openbare ruimtes. Het Hejia Inn Beisihuan bevindt zich op 25 minuten rijden van het stadion het Vogelnest en waterpark Water Cube, op 30 minuten rijden van het treinstation van Peking en op 45 minuten rijden van de luchthaven Beijing Capital. Dagtochten en tickets kunnen geregeld worden bij de excursiebalie en er is gratis parkeergelegenheid op het terrein. Andere voorzieningen zijn onder een fax/kopieerapparaat, bagage-opslag en dagelijkse kranten bij de 24-uursreceptie. De kamers zijn ingericht met heldere kleuren en zijn voorzien van strijkfaciliteiten, een gezellige zithoek en een flatscreen-tv met kabelkanalen. Ze hebben een eigen badkamer met gratis toiletartikelen, een haardroger en een douche. Lokale gerechten worden geserveerd in restaurant Hejia.


Belangrijke informatie

Gasten dienen een geldige identiteitskaart of geldig paspoort te kunnen overleggen bij het inchecken.

 
 
facebook g+ twitter