Europa > Engeland > Falkirk > Lismore House

Informatie over bezwaar Lismore House

Welkom op Lismore House op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Lismore House, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Lismore House, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Lismore House, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Lismore House

Lismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - PensioenenLismore House: Accommodatie in pensioenen Falkirk - Pensioenen
Naam:  Lismore House
Straat:  Wester Bowhouse Farm, Maddiston
Stad:  FK2 0BX Falkirk
Staat:  Engeland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
99 €
£85
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresptitsvrunlarzhja

Korte Beschrijving

Het Lismore House ligt tussen Falkirk en Linlithgow en beschikt over gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid. Het huis bevindt zich in de Central Valley van Schotland, op slechts 30 minuten rijden van zowel Glasgow als Edinburgh. 's Ochtends kunt u genieten van een volledig Schots ontbijt en van een ruime keuze aan ontbijtgranen en vruchtensappen. De gerechten worden bereid met regionale producten, zoals vlees en eieren van de Schotse Hooglanders en scharrelkippen op het terrein. De ruime kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv en koffie- en theefaciliteiten. De eigen badkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen. Sommige kamers beschikken over een dvd-speler. Het Lismore House ligt op slechts 4 minuten rijden van de snelweg M9, die naar de hoofdstad van Schotland leidt. Het is iets minder dan 40 km naar de dierentuin van Edinburgh en het historische Edinburgh Castle. Er zijn ook tal van golfbanen in de omgeving. De golfclub Grangemouth ligt op 5 minuten rijden van het hotel.

 
 
facebook g+ twitter