Europa > Zwitserland > Wallis > Entremont > Le Châble > Chalet Mavambo

Informatie over bezwaar Chalet Mavambo

Welkom op Chalet Mavambo op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Chalet Mavambo, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Chalet Mavambo, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Chalet Mavambo, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Chalet Mavambo

Chalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - PensioenenChalet Mavambo: Accommodatie in pensioenen Le Châble - Pensioenen
Naam:  Chalet Mavambo
Straat:  Chemin des Etales 4
Stad:  1934 Le Châble
Wijk:  Entremont
Regio:  Wallis
Staat:  Zwitserland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
417 €
390 Fr.
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Chalet Mavambo is in 2013 gerenoveerd en ligt op 3 minuten lopen van de skiliften Verbier en Bruson, het treinstation van Le Châble, restaurants en winkels. De accommodatie biedt gratis WiFi, een 39-inch televisie, een dvd-speler met een selectie van films en een volledig uitgeruste keuken met een raclette en fonduesets. Een van de faciliteiten voor de kinderen is een speelruimte op zolder met een PlayStation, boeken, spelletjes, speelgoed, een dvd-speler en schrijfbordwand. Verder zijn kinderstoelen, badspeeltjes, plastic borden, bekers en bestek aanwezig. De accommodatie biedt gratis privéparkeergelegenheid en 10% korting bij de lokale skiverhuur. Verbier ligt op 9 km of 12 minuten met de kabelbaan. Met de kabelbaan bent u in 10 minuten in Bruson.


Belangrijke informatie

Om uw reservering te garanderen, is een aanbetaling via een bankoverschrijving vereist. Chalet Mavambo neemt na het reserveren contact met u op voor instructies. Laat Chalet Mavambo van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter