Europa > Oostenrijk > Karinthië > Hermagor > Hermagor > Chalet Kammleitn

Informatie over bezwaar Chalet Kammleitn

Welkom op Chalet Kammleitn op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Chalet Kammleitn, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Chalet Kammleitn, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Chalet Kammleitn, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Chalet Kammleitn

Chalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - PensioenenChalet Kammleitn: Accommodatie in pensioenen Hermagor - Pensioenen
Naam:  Chalet Kammleitn
Straat:  Watschig 40
Stad:  9620 Hermagor
Wijk:  Hermagor
Regio:  Karinthië
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
56 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgslhrtrnlarzh

Korte Beschrijving

Het traditionele Chalet Kammleitn ligt aan de rivier de Gail, op 3 kilometer van het skigebied Nassfeld en de kabelbaan Millennium-Express. De wandel- en fietsroute R3 bevindt zich direct buiten de accommodatie. De ruime kamers bieden een panoramisch uitzicht op de bergen. Het Kammleitn biedt voor motorrijders wasfaciliteiten, een droogruimte met drogers voor laarzen, garages en een beveiligde parkeerplaats, gedetailleerde kaarten met navigatie-informatie, dagelijkse uitdraaien van weersvoorspellingen en flexibele regelingen voor overnachtingen. Er zijn op aanvraag mountainbikes beschikbaar. U kunt lekker ontspannen in de lounge en genieten van een dagelijks ontbijtbuffet. Er is op aanvraag een 3-gangendiner beschikbaar. In de recreatieruimte bevinden zich een tafelvoetbaltafel, gezelschapsspellen en een PlayStation 2-spelconsole. De tuin is uitgerust met zitgelegenheid en terrasstoelen. Er is in de winter een gratis skibus beschikbaar.


Belangrijke informatie

U wordt vriendelijk verzocht bij uw reservering uw verwachte aankomsttijd aan te geven. Als u graag van een avondmaaltijd gebruikmaakt, dient u dit ten minste 24 uur van tevoren bij het chalet aan te vragen.

 
 
facebook g+ twitter