Europa > Oostenrijk > Tirol > Kufstein > Alpbach > Haus Barbara

Informatie over bezwaar Haus Barbara

Welkom op Haus Barbara op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Haus Barbara, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Haus Barbara, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Haus Barbara, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Haus Barbara

Haus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - PensioenenHaus Barbara: Accommodatie in pensioenen Alpbach - Pensioenen
Naam:  Haus Barbara
Straat:  Alpbach 491
Stad:  6236 Alpbach
Wijk:  Kufstein
Regio:  Tirol
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
90 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresitsvrubgdarotrnlelarzh

Korte Beschrijving

Op ongeveer 1 km van het skigebied Alpbachtal en op 500 meter van het centrum van Alpbach biedt Haus Barbara kamers met een balkon en een panoramisch uitzicht op de bergen. Alle kamers hebben een satelliet-tv en bieden gratis Wi-Fi. Er kan elke ochtend van een ontbijtbuffet worden genoten en gasten die in de appartementen verblijven kunnen gebruikmaken van de bezorgservice voor verse broodjes. In de zomer kan er gratis gebruik worden gemaakt van de liften. Er worden tevens begeleide wandeltochten aangeboden. Er zijn zowel binnen- als buitenzwembaden in Alpbach en het meer de Reiterersee ligt op 6 km afstand. Op verzoek is er kinderopvang beschikbaar.

 
 
facebook g+ twitter