Europa > Italië > Sardinië > Sassari > Alghero > Abba De Mar

Informatie over bezwaar Abba De Mar

Welkom op Abba De Mar op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Abba De Mar, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Abba De Mar, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Abba De Mar, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Abba De Mar

Abba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - PensioenenAbba De Mar: Accommodatie in pensioenen Alghero - Pensioenen
Naam:  Abba De Mar
Straat:  Via Lo Frasso 35
Stad:  07041 Alghero
Wijk:  Sassari
Regio:  Sardinië
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
60 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresithusvrudanoronlzh

Korte Beschrijving

Abba De Mar is een bed and breakfast gelegen in het centrum van Alghero, op slechts 600 meter van de kathedraal van Alghero. Het biedt moderne kamers met gratis WiFi, airconditioning en een lcd-televisie. Elke kamer is geluiddicht en heeft een elegante parketvloer en licht houten meubilair. Faciliteiten bestaan uit een zithoek met een bank, een tafel, een elektrische waterkoker met koffie- en theefaciliteiten, en een koelkast. Het eenvoudige ontbijtbuffet bestaat uit koffie, sap en croissants. B&B Abba De Mar ligt op 5 minuten lopen van de haven van Alghero en op 9 km van luchthaven Alghero Fertilia Airport.


Belangrijke informatie

U wordt vriendelijk verzocht om van tevoren uw verwachte aankomsttijd door te geven aan Abba De Mar. U kunt dit tijdens het reserveren vermelden in het opmerkingenveld, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie. De kamers worden om de 3 dagen schoongemaakt, waarbij tevens het linnengoed wordt verschoond. Let op: de kamers bevinden zich op de 1e en 2e verdieping van het gebouw en er is geen lift.

 
 
facebook g+ twitter