Informatie over bezwaar La Coralia

Welkom op La Coralia op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object La Coralia, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object La Coralia, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid La Coralia, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • La Coralia

La Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - PensioenenLa Coralia: Accommodatie in pensioenen Cinquale - Pensioenen
Naam:  La Coralia
Straat:  Via Stradella 539P
Stad:  54100 Cinquale
Wijk:  Massa-Carrara
Regio:  Toscane
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
45 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresitsvrunlarzh

Korte Beschrijving

La Coralia ligt in Cinquale, op 2 km van Forte dei Marmi, aan de Toscaanse Versilia kust. Het hotel beschikt over een tuin van 2000 m² en biedt kamers met airconditioning en een lcd-tv. Privéparkeergelegenheid, WiFi en fietsverhuur zijn allemaal gratis. Alle eenvoudig ingerichte kamers van La Coralia hebben een marmeren badkamer. Ze zijn voorzien van houten meubilair, satelliet-tv, een minibar en een kluisje. Ze zijn allemaal voorzien van satelliettelevisie, een minibar en een kluisje. Het dagelijkse ontbijtbuffet wordt in de grote eetzaal geserveerd, of bij mooi weer in de tuin. U kunt ook gebruikmaken van de barbecue voor een ontspannende maaltijd in de buitenlucht. De B&B ligt op 1,5 km van de stranden van Cinquale.

 
 
facebook g+ twitter