Europa > Frankrijk > Bretagne > Ille et Vilaine > Rennes > Appart'City Rennes Beauregard

Informatie over bezwaar Appart'City Rennes Beauregard

Welkom op Appart'City Rennes Beauregard op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Appart'City Rennes Beauregard, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Appart'City Rennes Beauregard, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Appart'City Rennes Beauregard, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Appart'City Rennes Beauregard

Appart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - PensioenenAppart'City Rennes Beauregard: Accommodatie in pensioenen Rennes - Pensioenen
Naam:  Appart'City Rennes Beauregard
Straat:  1, rue Aurélie Nemours (adresse GPS :rue Gabriel Germain)
Stad:  35000 Rennes
Wijk:  Ille et Vilaine
Regio:  Bretagne
Staat:  Frankrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
42 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het makkelijk bereikbare Appart'City Rennes Beauregard biedt accommodaties met eigen kookgelegenheid en moderne voorzieningen in het noordwesten van Rennes. Met de bus bent u in 20 minuten in het centrum van de stad. De studio's en appartementen beschikken over een flatscreen-tv, vast internet, een zithoek, een kitchenette en een eigen badkamer. Alle accommodaties zijn bereikbaar met een lift. Van maandag t/m zaterdag is een ontbijtbuffet op verzoek beschikbaar. U kunt gebruikmaken van een wasserette, strijkfaciliteiten en een stofzuiger. Appart'City Rennes Beauregard bevindt zich aan de busroute C4. Met deze bus bent u zo bij de metro, het voetbalstadion en de universiteiten. U kunt reserveren voor privéparkeergelegenheid op het eigen terrein. Hiervoor geldt een toeslag.


Belangrijke informatie

Voor vroeg inchecken vóór 15:00 uur geldt een toeslag van EUR 5. Rue Aurélie Nemours wordt niet weergegeven in navigatiesystemen. Deze straat bevindt zich aan het einde van Rue Gabriel Germain, op de hoek van Avenue André Mussat. De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend van 08:00 tot 12:00 uur en van 15:00 tot 20:00 uur. Op zaterdag is de receptie geopend van 08:00 tot 12:00 uur en tussen 14:00 en 17:00 uur. Op zon- en feestdagen is de receptie gesloten. Als u buiten de openingstijden van de receptie verwacht aan te komen, dient u uiterlijk 24 uur van tevoren contact op te nemen met de accommodatie om het inchecken te regelen. Voor het reserveren van ontbijt, de toegangscode voor internet, of toegang tot de parkeerplaats wordt u vriendelijk verzocht contact op te nemen met de accommodatie. Het hotel biedt zowel een ondergrondse parkeergarage als een onoverdekt parkeerterrein. Hiervoor geldt een toeslag van EUR 3,50 per auto per nacht. Bij een verblijf van 1 t/m 3 nachten is de eindschoonmaak bij de prijs inbegrepen. Bij een verblijf van maximaal 27 nachten is een wekelijkse schoonmaakdienst bij de prijs inbegrepen. Bij een verblijf van 28 nachten of langer wordt de accommodatie 2 keer per week gratis schoongemaakt. Er kan tegen een toeslag ook vaker worden schoongemaakt. Bij een niet-restitueerbare reservering ontvangt u na afronding van uw reservering een e-mail met een link voor de online betaling. Bij reserveringen voor 7 nachten of meer ontvangt u na het afronden van de reservering een e-mail met informatie over de pre-autorisatie van uw creditcard.

 
 
facebook g+ twitter