Informatie over bezwaar Bize de la Tour

Welkom op Bize de la Tour op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Bize de la Tour, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Bize de la Tour, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Bize de la Tour, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Bize de la Tour

Bize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - PensioenenBize de la Tour: Accommodatie in pensioenen Remoulins - Pensioenen
Naam:  Bize de la Tour
Straat:  2, Place du Portail
Stad:  30210 Remoulins
Wijk:  Gard
Regio:  Languedoc Roussillon
Staat:  Frankrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
100 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Remoulins en is gevestigd in een 19e-eeuws herenhuis met een aangrenzende toren uit de 12e eeuw. De B&B heeft gratis WiFi en 2 lounges. Sommige kamers en suites van Bize de la Tour zijn ingericht in Louis XIII-stijl en andere zijn geïnspireerd op het begin van de 20e eeuw. Ze zijn allemaal voorzien van antieke meubels en bieden uitzicht op de 12e-eeuwse toren of het dorp. Er wordt elke ochtend een continentaal ontbijt geserveerd onder de originele houten balken in de eetkamer. U kunt ook ontbijten op het terras van de binnenplaats, die zich in een van de oude torens bevindt. Tot de faciliteiten van deze B&B behoren een collectie boeken in de bibliotheek en gratis privéparkeergelegenheid. De accommodatie bevindt zich op slechts 15 km van Uzes en op 20 km van Avignon en Nîmes.


Belangrijke informatie

Als u verwacht laat te arriveren, dan dient u van tevoren contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens staan vermeld in de reserveringsbevestiging. Bij een verblijf van 2 nachten of meer is gebruik van een wasmachine gratis. Laat Bize de la Tour van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter