Europa > Portugal > Portimão > Flamingo

Informatie over bezwaar Flamingo

Welkom op Flamingo op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Flamingo, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Flamingo, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Flamingo, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Flamingo

Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Flamingo - Appartementen. Plaats en datum. HIER.
Naam:  Flamingo
Straat:  Rua Maria Eugenia Da Silva Horta
Stad:  8500-033 Portimão
Staat:  Portugal
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
25 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Flamingo ligt op slechts 20 minuten lopen van Praia da Rocha. Het hotel heeft een zwembad dat wordt omgeven door tuinen. Alle studio's en appartementen bieden veel natuurlijke lichtinval en zijn voorzien van airconditioning. Ze hebben een eigen badkamer en een balkon met uitzicht op de omgeving. Flamingo is gevestigd op 5 minuten lopen van winkels, supermarkten en restaurants. Met de auto bent u in 7 minuten bij het treinstation van Portimão.


Belangrijke informatie

Bij aankomst dient u een borg van EUR 100 te betalen. Deze wordt bij het uitchecken gerestitueerd, na controle van de accommodatie. Laat Flamingo van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging.

 
 
facebook g+ twitter