Europa > Zwitserland > Wallis > Sierre > Bluche > Les Mischabels 1

Informatie over bezwaar Les Mischabels 1

Welkom op Les Mischabels 1 op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Les Mischabels 1, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Les Mischabels 1, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Les Mischabels 1, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Les Mischabels 1

Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Les Mischabels 1 - Appartementen. Plaats en datum. HIER.
Naam:  Les Mischabels 1
Straat:  
Stad:  3963 Bluche
Wijk:  Sierre
Regio:  Wallis
Staat:  Zwitserland
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Mischabels 5 is een ruim appartement met 2 verdiepingen op 900 meter van het centrum van Montana en op 400 meter van de kabelbaan Sierre-Montana. De accommodatie beschikt over een balkon op het zuiden met uitzicht over de bergen en het dal. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, een woon-/eetkamer met een open haard, een keuken en een badkamer. Gasten van Mischabels 5 kunnen gebruikmaken van een skiopslag en een gratis parkeergarage. Er is een bushalte op 800 meter afstand en het is 1,5 km naar de skipistes.


Belangrijke informatie

Laat Les Mischabels 1 van te voren weten wat uw verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kunt u het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met behulp van de contactgegevens in de reserveringsbevestiging. Houd er rekening mee dat het volledige bedrag van de reservering voor aankomst voldaan dient te worden. Interhome zal een bevestiging sturen met gedetailleerde betalingsinformatie. Na volledige betaling zullen de gegevens van de accommodatie, zoals het adres en het afhaalpunt voor de sleutel, naar u worden gemaild. Een borg van CHF 300 voor incidenten is vereist bij aankomst. Deze borg is volledig restitueerbaar bij het uitchecken, na inspectie van de accommodatie.

 
 
facebook g+ twitter