Informatie over bezwaar Wimmhof

Welkom op Wimmhof op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Wimmhof, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Wimmhof, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Wimmhof, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Wimmhof

Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Wimmhof - Appartementen. Plaats en datum. HIER.
Naam:  Wimmhof
Straat:  Lammertal 16
Stad:  5522 Sankt Martin am Tennengebirge
Wijk:  St. Johann im Pongau
Regio:  Salzburg
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
85 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het Wimmhof heeft ruime, volledig ingerichte appartementen met een balkon en gratis WiFi. Het ligt op slechts 200 meter van het centrum van St. Martin en biedt gratis parkeergelegenheid op eigen terrein. De moderne accommodaties zijn voorzien van een stijlvol keukengedeelte met een magnetron, een fornuis en een vaatwasser. Ook hebben ze een zithoek en een balkon met uitzicht op de tuin. Op verzoek kunnen er verse broodjes op uw kamer worden gebracht. In de tuin kunt u barbecueën. Het Wimmhof heeft een speeltuin met een trampoline en een recreatieruimte met tafeltennis voor de jongere gasten. Het Wimmhof bevindt zich op 15 minuten rijden van skigebied Ski Amadé en op slechts 100 meter van de skilift St. Martin, en de helling is vanaf de accommodatie te bereiken. Het meer van Sankt Martin ligt 300 meter verderop. De St. Martin Premium Card is bij de prijs inbegrepen en deze kaart geeft recht op verschillende voordelen en kortingen.


Belangrijke informatie

Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat u geboekt heeft, neemt de accommodatie contact met u op met betaalinstructies.

 
 
facebook g+ twitter