Europa > Italië > Lombardije > Lecco > Perledo > Casa Cristina

Informatie over bezwaar Casa Cristina

Welkom op Casa Cristina op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Casa Cristina, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Casa Cristina, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Casa Cristina, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Casa Cristina

Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.Casa Cristina - Appartementen. Plaats en datum. HIER.
Naam:  Casa Cristina
Straat:  Via Della Foppa 2
Stad:  23828 Perledo
Wijk:  Lecco
Regio:  Lombardije
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
130 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitsvrufinlarzh

Korte Beschrijving

Casa Cristina is een appartement met eigen kookgelegenheid en gratis WiFi, op slechts 300 meter van het kasteel van Vezio op de heuvels rondom het Comomeer. U kunt dagelijks genieten van een zoet ontbijt, dat wordt geserveerd in het naastgelegen restaurant van de eigenaar. Casa Cristina heeft een eigen terras met een eethoek, en een inrichting in alpine stijl met tegelvloeren. Tevens biedt het een wasmachine, kluisje en een flatscreen-tv met een cd- en dvd-speler. Het appartement ligt in Vezio, op 2,5 km van de oevers van het Comomeer.


Belangrijke informatie

U wordt geadviseerd met eigen vervoer te komen, aangezien de accommodatie niet bereikbaar is met het openbaar vervoer. Routebeschrijving naar de accommodatie: Volg de SS36 richting Lecco. Neem de 1e afslag naar Abbadia Lariana en volg de weg langs het meer. Als u in Varenna aankomt, slaat u linksaf naar het centrum van Varenna. Rijd door het dorp. Bij de brug slaat u rechtsaf richting Esino Lario en na enkele bochten slaat u weer rechtsaf richting Vezio/Castello di Vezio. Volg de aanwijzingen naar het kasteel en het restaurant Il Portichetto.

 
 
facebook g+ twitter