Europa > Spanje > Pamplona > Maisonnave

Informatie over bezwaar Maisonnave

Welkom op Maisonnave op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Maisonnave, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Maisonnave, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Maisonnave, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Maisonnave

Maisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - HotelsMaisonnave: Accommodatie in hotels Pamplona - Hotels
Naam:  Maisonnave
Straat:  Nueva, 20
Stad:  31001 Pamplona
Staat:  Spanje
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
79 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het Maisonnave ligt in het centrum van Pamplona op 50 meter van het stadhuis en biedt gratis WiFi en gratis toegang tot de fitnessruimte en de sauna. De kamers zijn onlangs gerenoveerd en hebben een moderne inrichting. De lichte kamers van het Maisonnave zijn ingericht met warme, rustgevende neutrale kleuren. Alle kamers zijn voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders en een eigen badkamer. Het restaurant van het Maisonnave is een speciale plek, waar u kunt genieten van heerlijke Navarraanse gerechten, bereid met hoogwaardige producten. Er wordt dagelijks een ontbijtbuffet geserveerd en er is een Nespresso-apparaat. Het Maisonnave ligt binnen handbereik van de vele belangrijke bezienswaardigheden, zoals de kathedraal, het Plaza del Castillo en de buurt met de meeste tapas eetgelegenheden. La Taconera en de La Ciudadela parken bevinden zich ook heel dichtbij. De jaarlijkse San Fermines stierenroute loopt over het stadsplein.

 
 
facebook g+ twitter