Europa > Turkije > Istanbul > Bonjour Hotel

Informatie over bezwaar Bonjour Hotel

Welkom op Bonjour Hotel op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Bonjour Hotel, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Bonjour Hotel, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Bonjour Hotel, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Bonjour Hotel

Bonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - HotelsBonjour Hotel: Accommodatie in hotels Istanbul - Hotels
Naam:  Bonjour Hotel
Straat:  Mimar Mehmetaga Cad. Amiral Tafdil Sk. No:10, Old City Sultanahmet
Stad:  34122 İstanbul
Staat:  Turkije
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
19 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresithusvrubgrotrnlelarzh

Korte Beschrijving

Bonjour Hotel is gevestigd in een voormalig woonhuis, en ligt op een steenworp afstand van de Hagia Sophia en de Zee van Marmara. Gasten kunnen gebruikmaken van de barbecue op de groene binnenplaats. Alle kamers zijn individueel ingericht en gemeubileerd, en voorzien van gratis WiFi en een minibar. Sommige kamers hebben een balkon met uitzicht op de tuin. Gasten kunnen hun ontbijt nuttigen op de binnenplaats. Het bestaat onder andere uit olijven, kaas, vers fruit en Turkse koffie. U kunt ook gebruikmaken van roomservice als u uw ontbijt liever nuttigt in de beslotenheid van uw eigen kamer. De Blauwe Moskee, het Topkapi Paleis en de Grand Bazaar liggen alle op loopafstand van het Bonjour Hotel. Voor gasten die met de auto komen is er gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt van het hotel.

 
 
facebook g+ twitter