Azië > India > Bombay > West End Hotel

Informatie over bezwaar West End Hotel

Welkom op West End Hotel op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object West End Hotel, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object West End Hotel, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid West End Hotel, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • West End Hotel

West End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - HotelsWest End Hotel: Accommodatie in hotels Bombay - Hotels
Naam:  West End Hotel
Straat:  45 New Marine Lines
Stad:  400020 Mumbai
Staat:  India
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
49 €
Rs 4770
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitsvrutrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Het West End Hotel ligt in het zakendistrict van Mumbai, op 5 minuten lopen van de Marine Drive-boulevard. Het beschikt over een restaurant, een businesscentrum en kamers met kabeltelevisie. Gasten kunnen er gratis parkeren. De kamers van het Hotel West End hebben grote ramen en vangen veel daglicht. Ze zijn uitgerust met een kluisje en strijkfaciliteiten. Ze hebben ook een eigen badkamer met een warme douche en toiletartikelen. In het zakencentrum van het hotel kunt u faxen en kopiëren. Op verzoek kunt u ook valuta wisselen. Gasten kunnen genieten van een buffet met lokale en internationale gerechten in het restaurant van het hotel. Er worden ook vegetarische gerechten geserveerd. Het West Hotel ligt op 10 minuten lopen van het treinstation Chatrapathi Shivaji.

 
 
facebook g+ twitter