> > > Hacienda La Alegria

Informatie over bezwaar Hacienda La Alegria

Welkom op Hacienda La Alegria op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hacienda La Alegria, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hacienda La Alegria, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hacienda La Alegria, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hacienda La Alegria

Hacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - HotelsHacienda La Alegria: Accommodatie in hotels - Hotels
Naam:  Hacienda La Alegria
Straat:  Barrio Rumipamba Aloag Machachi
Stad:  170150 Hacienda La Alegría
Staat:  
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
124 €
$140
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresrutrnlarzh

Korte Beschrijving

Hacienda La Alegria is een biologische boerderij die wordt beheerd door een familie. Het is gelegen in het hart van de panoramische Volcano Valley in Ecuador. Het biedt op maat gemaakte vakanties waarin u kunt paardrijden, activiteiten met de dieren van de melkveehouderij en er zijn alpaca's. De kamers van La Alegria hebben een traditioneel landelijk interieur met gele muren en massief houten meubels. Alle kamers hebben een eigen badkamer en rustieke houten vloeren en plafonds. Er zijn grote ramen met een prachtig uitzicht op het boerenland. Gasten van La Alegria kunnen de vulkaan Cotopaxi bezoeken, deze ligt op 1 uur rijden van de accommodatie. U kunt wandelen en genieten van de schilderachtige bloemrijke binnenplaats en de rozentuin met een decoratieve fontein. De kamerprijs is inclusief een huisgemaakt ontbijt, lunch en diner, evenals een dag rijden in de buurt van de hacienda. Hacienda La Alegria ligt op 60 km van de internationale luchthaven Mariscal Sucre en bevindt zich op 45 minuten rijden van Quito.

 
 
facebook g+ twitter