Europa > Engeland > Grasmere > The Daffodil Hotel & Spa

Informatie over bezwaar The Daffodil Hotel & Spa

Welkom op The Daffodil Hotel & Spa op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object The Daffodil Hotel & Spa, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object The Daffodil Hotel & Spa, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid The Daffodil Hotel & Spa, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • The Daffodil Hotel & Spa

The Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - HotelsThe Daffodil Hotel & Spa: Accommodatie in hotels Grasmere - Hotels
Naam:  The Daffodil Hotel & Spa
Straat:  Keswick Road
Stad:  LA22 9PR Grasmere
Staat:  Engeland
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
150 €
£129
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresithurubgnorotrnlarzhja

Korte Beschrijving

The Daffodil Hotel & Spa biedt moderne luxe accommodatie aan de oevers van het meer van Grasmere, in het hart van het Lake District en op slechts een korte wandeling naar het dorp Grasmere. Elke ochtend wordt er een volledig Engels ontbijt geserveerd en er is gratis WiFi in alle ruimtes. De kamers van The Daffodil Hotel & Spa zijn stijlvol en ruim, elk met een flatscreen-tv en een media-paneel, een eigen badkamer met gratis toiletartikelen van Molton Brown, luxe en fris katoenen beddengoed, strijkfaciliteiten en mineraalwater. U kunt ook genieten van een luxe spa met Germaine De Capuccini-therapieën en -producten, een thermaal bad van 10 meter, een stoombad, een sauna en een tepidarium. Het restaurant van The Daffodil serveert een traditioneel Brits menu met een moderne twist. De eetkamer beschikt over uitzicht op het meer, net als de Sitting Room, waar afternoon tea wordt geserveerd. De accommodatie beschikt ook over een mooi terras waar u bij mooi weer kunt zitten. Het hotel ligt als u Grasmere inrijdt aan de A591, waardoor u gemakkelijke toegang heeft tot de populaire Lake District-steden, Keswick, 21 km naar het noorden en Ambleside, ruim 6 km naar het zuiden.


Belangrijke informatie

Kinderen jonger dan 16 jaar hebben geen toegang tot de sparuimte van het hotel. Spabehandelingen dienen van tevoren te worden gereserveerd om teleurstellingen te voorkomen. Huisdieren zijn toegestaan ​​in een beperkt aantal kamers. Gelieve telefonisch contact op te nemen met het hotel om de beschikbaarheid te controleren, alvorens te boeken. De accommodatie zal proberen om aan uw verzoeken te voldoen, maar uw voorkeur kan niet worden gegarandeerd. Houd er rekening mee dat er andere voorwaarden gelden voor groepsreserveringen. De tarieven voor halfpension zijn inclusief een tegoed van maximaal GBP 30 per persoon per nacht, dat kan worden besteed aan het diner. Drankjes (inclusief warme dranken) zullen afzonderlijk in rekening worden gebracht. Houd er rekening mee dat de kerstarrangementen inclusief een kerstlunch zijn, die van 12:30 tot 16:00 uur plaatsvindt. Op eerste kerstdag wordt er van 19:00 tot 20:30 uur een feestelijk buffet geserveerd. Indien u vooraf reserveert is het buffet beschikbaar voor GBP 15 per persoon, en bij reservering op de dag zelf kost het GBP 22,50 per persoon.

 
 
facebook g+ twitter