Azië > India > Madurai > Royal Court

Informatie over bezwaar Royal Court

Welkom op Royal Court op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Royal Court, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Royal Court, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Royal Court, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Royal Court

Royal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - HotelsRoyal Court: Accommodatie in hotels Madurai - Hotels
Naam:  Royal Court
Straat:  No.4, West Veli Street
Stad:  625001 Madurai
Staat:  India
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
35 €
Rs 3400
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitsvrunlarzhja

Korte Beschrijving

Royal Court ligt tegenover het treinstation van Madurai, op 5 minuten lopen van de historische Minakshitempel. Het herbergt 2 eetgelegenheden, een fitnesscentrum en kamers met gratis WiFi. De accommodatie ligt op 5 minuten lopen van het Periyar busstation en op slechts 10 km van de nationale luchthaven Madurai. De moderne kamers zijn voorzien van houten vloeren, airconditioning, kabel-tv, een kluisje en een kledingkast. Er is ook een minibar en thee- en koffiefaciliteiten. De eigen badkamer is uitgerust met een haardroger. Gasten kunnen dineren in Crystal, of op het dakterras van het restaurant genaamd Mogul. 24-uursroomservice is beschikbaar. Het personeel bij de 24-uursreceptie kan helpen met een pendeldienst naar de luchthaven, een wisselkantoor en een wasservice. Bij de excursiebalie kunt u uitstapjes regelen en er is gratis parkeergelegenheid.

 
 
facebook g+ twitter