Europa > Frankrijk > Midi-Pyrénées > Aveyron > Compeyre > Auberge du Rascalat

Informatie over bezwaar Auberge du Rascalat

Welkom op Auberge du Rascalat op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Auberge du Rascalat, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Auberge du Rascalat, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Auberge du Rascalat, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Auberge du Rascalat

Auberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - HotelsAuberge du Rascalat: Accommodatie in hotels Compeyre - Hotels
Naam:  Auberge du Rascalat
Straat:  Route de Verrières
Stad:  12520 Compeyre
Wijk:  Aveyron
Regio:  Midi-Pyrénées
Staat:  Frankrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
78 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefrespthusvruronlarzh

Korte Beschrijving

Auberge du Rascalat is gevestigd in een oude, gerenoveerde oliemolen in natuurpark Grands Causses. Het hotel ligt op op 8 km van het treinstation van Millau en beschikt over een buitenzwembad, een traditioneel restaurant en een tuin. De kamers van Auberge du Rascalat zijn voorzien van een lcd-tv, een telefoon en een eigen badkamer met gratis toiletartikelen. Overal in het hotel is gratis WiFi beschikbaar. Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet verzorgd, dat u bij mooi weer kunt nuttigen op het terras van het hotel, dat is voorzien van tafels en parasols. Het restaurant is ingericht met werken van lokale kunstenaars en serveert regionale gerechten. In de omgeving kunt fietsen, wandelen en klimmen. Het middeleeuwse kasteel van Cabrières ligt op slechts 4 km afstand en Millau is in 15 minuten rijden te bereiken. Er is gratis eigen parkeergelegenheid en tegen betaling zijn er 3 garages beschikbaar.

 
 
facebook g+ twitter