Europa > Spanje > Trabada > Pazo de Terrafeita

Informatie over bezwaar Pazo de Terrafeita

Welkom op Pazo de Terrafeita op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Pazo de Terrafeita, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Pazo de Terrafeita, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Pazo de Terrafeita, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Pazo de Terrafeita

Pazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - HotelsPazo de Terrafeita: Accommodatie in hotels Trabada - Hotels
Naam:  Pazo de Terrafeita
Straat:  Lg. O Pacio s/n
Stad:  27765 Trabada
Staat:  Spanje
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrunlarzh

Korte Beschrijving

Het Pazo de Terrafeita biedt gratis fietsverhuur en beschikt over een tuin van 3000 m² met een seizoensgebonden buitenzwembad. Het ligt net buiten het dorp Trabada, op slechts 30 minuten rijden van Ribadeo en de dichtstbijzijnde stranden. De charmante kamers van het Pazo de Terrafeita hebben een landelijke inrichting met balkenplafonds en natuurstenen muren en bieden uitzicht op de bergen. Ze zijn voorzien van verwarming, een televisie en een eigen badkamer. Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd in de eetzaal, die zich in een verbouwde 16e-eeuwse toren bevindt. De eetkamer is voorzien van een open haard en er is ook een lounge waar u heerlijk kunt ontspannen. De riviermonding van Ribadeo ligt op slechts 17 km afstand, en in ongeveer 20 minuten rijdt u naar het beroemde Las Catedrales-strand. Het Pazo de Terrafeita ligt op 30 minuten rijden van Mondoñedo en op iets meer dan een uur met de auto van Lugo.


Belangrijke informatie

U wordt verzocht het Pazo de Terrafeita op de hoogte te stellen van uw verwachte aankomsttijd. U kunt hiervoor tijdens het reserveren gebruikmaken van het veld Speciale Verzoeken of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie.

 
 
facebook g+ twitter