> > > Gailurretan

Informatie over bezwaar Gailurretan

Welkom op Gailurretan op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Gailurretan, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Gailurretan, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Gailurretan, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Gailurretan

Gailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - HotelsGailurretan: Accommodatie in hotels - Hotels
Naam:  Gailurretan
Straat:  Barrio Lanzas Agudas, 17
Stad:  48891 Carranza
Staat:  
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
60 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrutrnlarzh

Korte Beschrijving

Gailurretan ligt in de Valle de Carranza. Het hotel beschikt over mooie kamers in de stijl van verschillende landen, waaronder Japan, Marokko en India. Het buitenzwembad wordt omgeven door een zonneterras. Gailurretan heeft een uitnodigende lounge met een open haard, sofa's en een flatscreen-tv. U kunt ontspannen in de bibliotheek, met veel boeken en tijdschriften. In het hele pension kunt u gratis gebruikmaken van WiFi. Het hotel bestaat uit zelfgemaakte jam en brood. In het à-la-carterestaurant kunt u genieten van traditionele en internationale gerechten. De eetzaal biedt spectaculair uitzicht over de tuinen en de omliggende vallei. De Golf van Biskaje bevindt zich op ongeveer 30 km van Gailurretan en de luchthaven Bilbao ligt op 40 km afstand. Er is gratis openbare parkeergelegenheid in de buurt.

 
 
facebook g+ twitter