Noord-Amerika > Mexico > Ensenada > Motel Presidente

Informatie over bezwaar Motel Presidente

Welkom op Motel Presidente op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Motel Presidente, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Motel Presidente, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Motel Presidente, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Motel Presidente

Motel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - HotelsMotel Presidente: Accommodatie in hotels Ensenada - Hotels
Naam:  Motel Presidente
Straat:  Avenida Adolfo Lopez Mateos y Rayon
Stad:  22880 Ensenada
Staat:  Mexico
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
37 €
$798
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrunlzh

Korte Beschrijving

Dit eenvoudige en comfortabele motel ligt op 5 minuten rijden van het centrum van Ensenada en het Hermosa-strand. Het beschikt over een buitenzwembad met een panoramisch uitzicht op de baai van Ensenada, een zonneterras en gratis WiFi. De lichte en functioneel ingerichte kamers van Motel Presidente zijn voorzien van vloerbedekking, kabel-tv, een bank en een eigen badkamer met een douche. U wandelt in 5 minuten naar diverse bars, restaurants en winkels, en rijdt in 5 minuten naar verscheidene winkelcentra. Bij de 24-uursreceptie van Motel Presidente is toeristische informatie verkrijgbaar. Het bevindt zich op 6 minuten rijden van het Parque de la Bandera en op 1 km van de jachthaven van Ensenada. Motel Presidente beschikt over gratis parkeergelegenheid. U rijdt in 30 minuten naar de wijnstreek rond Guadalupe en in anderhalf uur naar de Amerikaanse grens.


Belangrijke informatie

U dient het volledige reserveringsbedrag vooraf te betalen. Na de reservering neemt Motel Presidente rechtstreeks contact met u op om de betaling via bankoverschrijving te regelen.

 
 
facebook g+ twitter