Europa > Italië > Lombardije > Milaan > Milaan > Hotel 22 Marzo

Informatie over bezwaar Hotel 22 Marzo

Welkom op Hotel 22 Marzo op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hotel 22 Marzo, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hotel 22 Marzo, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hotel 22 Marzo, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hotel 22 Marzo

Hotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - HotelsHotel 22 Marzo: Accommodatie in hotels Milaan - Hotels
Naam:  Hotel 22 Marzo
Straat:  Via Bonvesin della Riva 1
Stad:  20129 Milan
Wijk:  Milaan
Regio:  Lombardije
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
50 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Hotel 22 Marzo is centraal gelegen in een groen gedeelte van Milaan en is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Het beschikt over kamers met airconditioning, gratis WiFi en een flatscreen-tv. In de omgeving van Hotel 22 Marzo zijn talloze winkels, restaurants en bars. De prachtige tuinen van Parco Largo Marinai d'Italia liggen verderop in de straat en het is hier vandaan een klein eindje rijden met de tram of de metro naar de Dom van Milaan. De kamers van Hotel 22 Marzo zijn goed uitgerust met een kluisje, een bureau en een eigen badkamer met een haardroger. Er wordt elke ochtend een ontbijtbuffet geserveerd en drankjes zijn de hele dag door verkrijgbaar uit automaten in de lobby.

 
 
facebook g+ twitter