Europa > Italië > Emilia-Romagna > Bologna > Bologna > Hotel Amadeus

Informatie over bezwaar Hotel Amadeus

Welkom op Hotel Amadeus op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hotel Amadeus, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hotel Amadeus, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hotel Amadeus, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hotel Amadeus

Hotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - HotelsHotel Amadeus: Accommodatie in hotels Bologna - Hotels
Naam:  Hotel Amadeus
Straat:  Via Marco Emilio Lepido 39
Stad:  40132 Bologna
Wijk:  Bologna
Regio:  Emilia-Romagna
Staat:  Italië
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
48 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Hotel Amadeus ligt op slechts 5 minuten rijden van de luchthaven van Bologna en biedt ruime kamers met gratis WiFi, airconditioning en een lcd-satelliettelevisie. Parkeren is gratis. Bus nummer 13 biedt verbindingen naar het centrum in 15 minuten. Het Amadeus Hotel ligt in zijn eigen tuin en beschikt over een televisiekamer, een moderne fitnessruimte, een conferentiecentrum en een café. Het restaurant organiseert ook zakenlunches, buffetten en koffiepauzes. De kamers zijn klassiek ingericht en voorzien van een koelkast, een kluisje en een eigen badkamer met bad of douche. De inrichting is eenvoudig en ontspannend, in warme kleuren en bijpassende gordijnen en stoffen. Er wordt dagelijks een uitgebreid continentaal ontbijt geserveerd in de lichte eetzaal.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat contante betalingen van meer dan EUR 1000 onder de huidige Italiaanse wetgeving niet zijn toegestaan. Alleen kleine huisdieren zijn toegestaan.

 
 
facebook g+ twitter