Europa > Italië > Campania > Napels > Capri > Hotel Villa Sarah

Informatie over bezwaar Hotel Villa Sarah

Welkom op Hotel Villa Sarah op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Hotel Villa Sarah, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Hotel Villa Sarah, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Hotel Villa Sarah, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Hotel Villa Sarah

Hotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - HotelsHotel Villa Sarah: Accommodatie in hotels Capri - Hotels
Naam:  Hotel Villa Sarah
Straat:  Via Tiberio 3 A
Stad:  80073 Capri
Wijk:  Napels
Regio:  Campania
Staat:  Italië
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptithusvrubgnofirotrnlelarzhja

Korte Beschrijving

Hotel Villa Sarah wordt omringd door citrus- en olijfbomen en ligt op 10 minuten lopen van het beroemde Piazzetta-plein van het eiland. Het hotel beschikt over een buitenzwembad met hydromassage en heeft een traditionele architectuur, zowel aan de buitenzijde als binnen in de kamers. Het Villa Sarah is voorzien van bogen en metselwerk in kalksteen. De kamers zijn uitgerust met airconditioning, en versierd met Napolitaanse majolicategels en meubilair dat gemaakt werd door lokale ambachtslieden. Sommige kamers hebben een balkon, en sommige bieden uitzicht op de Middellandse Zee. Er is een open haard, een kleine bar, en een grote tuin met fruitbomen en biologische groenten. Het ontbijt wordt geserveerd in de ontbijtzaal of op uw kamer.


Belangrijke informatie

Het zwembad is van mei tot half oktober geopend van 10:30 tot 19:00 uur. Kinderen tot 14 jaar kunnen alleen tussen 9:00 en 13:00 uur gebruikmaken van het zwembad en dienen vergezeld te worden door een volwassene. De hydromassage van het zwembad kan niet worden gebruikt van 13:00 tot 17:00 uur. Op verzoek en tegen een toeslag kan uw bagage vervoerd worden van de haven naar het hotel. Als u van de Piazzetta vandaan kom, moet u Via Longano en vervolgens Via Sopramonte volgen om bij het hotel te komen.

 
 
facebook g+ twitter