Zuid-Amerika > Peru > Cusco > La Casona de Rimacpampa

Informatie over bezwaar La Casona de Rimacpampa

Welkom op La Casona de Rimacpampa op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object La Casona de Rimacpampa, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object La Casona de Rimacpampa, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid La Casona de Rimacpampa, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • La Casona de Rimacpampa

La Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - PensioenenLa Casona de Rimacpampa: Accommodatie in pensioenen Cusco - Pensioenen
Naam:  La Casona de Rimacpampa
Straat:  Limacpampa Chico, 493
Stad:  84 Cusco
Staat:  Peru
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
39 €
$45
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endeplfresptithusvrubgdanofislhrtrnlarzhja

Korte Beschrijving

La Casona de Rimacpampa ligt op 750 meter van Plaza de Armas en op 5 minuten lopen van het treinstation van Machu Picchu. Het biedt accommodatie met kabel-tv en gratis WiFi. De gezellige kamers zijn ingericht met houten meubels en hebben een houten vloer. Ze beschikken allemaal over verwarming en de eigen badkamers zijn uitgerust met een warme douche. La Casona de Rimacpampa verzorgt iedere ochtend gratis een Amerikaans ontbijt. U kunt tevens 24 uur per dag en 7 dagen per week roomservice bestellen. De accommodatie heeft een centrale ligging, op loopafstand van diverse bars en restaurants. Het hostel heeft een binnenplaats en een excursiebalie waar u tal van uitstapjes in de omgeving kunt regelen. De accommodatie ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven.


Belangrijke informatie

Vanwege lokale belastingregels moeten inwoners van Peru (en buitenlanders die meer dan 59 dagen in Peru verblijven) een extra toeslag van 18% betalen. Om van deze extra kosten (IVA) vrijgesteld te worden, moet u een kopie van uw immigratiekaart en uw paspoort overhandigen. Houd er rekening mee dat beide documenten nodig zijn om vrijgesteld te worden van deze kosten. Indien u niet beide documenten kunt overhandigen, zult u de extra kosten moeten betalen. Buitenlandse zakenreizigers die een geprinte factuur nodig hebben moeten ook de extra toeslag van 18% betalen, ongeacht de lengte van hun verblijf in Peru. Deze extra kosten worden niet automatisch doorberekend in de totale kosten voor de reservering.

 
 
facebook g+ twitter