Europa > Oostenrijk > Tirol > Imst > Sölden > Haus Sonnschein

Informatie over bezwaar Haus Sonnschein

Welkom op Haus Sonnschein op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object Haus Sonnschein, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object Haus Sonnschein, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid Haus Sonnschein, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • Haus Sonnschein

Haus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - PensioenenHaus Sonnschein: Accommodatie in pensioenen Sölden - Pensioenen
Naam:  Haus Sonnschein
Straat:  Kühtrainstrasse 28
Stad:  6450 Sölden
Wijk:  Imst
Regio:  Tirol
Staat:  Oostenrijk
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
55 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: csendeplfresithurunofirotrnlarzhja

Korte Beschrijving

Haus Sonnschein ligt op een rustige locatie in het dorpje Zwieselstein, op slechts 3 km van Sölden. Het heeft vriendelijke kamers met balkon. De langlauftrajecten en de skibus naar het skigebied Ötztal-Arena bevinden zich op slechts 300 meter afstand. Het Sonnschein wordt omgeven door een grote tuin en is een typische alpine-stijl huis. Het beschikt over een interieur met houten panelen in warme kleuren en licht houten meubilair. Het heeft een terras, een verwarmde skiopslag en een garage voor motorfietsen. De kamers zijn ingericht in een moderne Alpine-stijl met levendige gele accenten. Ze beschikken onder meer over een satelliettelevisie, een koelkast en een kluisje. U heeft gratis toegang tot de Freizeit Arena Sölden, een recreatiecentrum met een avonturenzwembad, een spa en vele andere sportfaciliteiten. De skipistes bevinden zich op minder dan 5 minuten rijden. Het schilderachtige bergdorp Vent ligt op 14 km afstand. De Italiaanse grens kan worden bereikt in minder dan 30 minuten rijden en het Obergurgl-Hochgurgl skigebied is 10 km verderop. Er is gratis parkeergelegenheid bij deze accommodatie.

 
 
facebook g+ twitter