Europa > België > Nadrin > L'Hostellerie du Panorama

Informatie over bezwaar L'Hostellerie du Panorama

Welkom op L'Hostellerie du Panorama op onze reservering portal PensionHotel. U krijgt uitgebreide informatie over geselecteerde object L'Hostellerie du Panorama, over prijzen, faciliteiten en attracties in de omgeving. Hier vindt u het adres en alle contact informatie voor het geselecteerde object L'Hostellerie du Panorama, vinden als ze geen contactgegevens informatie, kunt u de beschikbaarheid L'Hostellerie du Panorama, of onmiddellijk vul het reserveringsformulier.

  • L'Hostellerie du Panorama

L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.L'Hostellerie du Panorama - Appartementen. Plaats en datum. HIER.
Naam:  L'Hostellerie du Panorama
Straat:  Rue du Hérou 41
Stad:  6660 Nadrin
Staat:  België
Kaart:  ga naar kaart
De gemiddelde prijs:
persoon/nacht
94 €
 

 Deze tekst is beschikbaar ook in het …: endefresitrunlarzh

Korte Beschrijving

L'Hostellerie du Panorama biedt appartementen met uitzicht op de vallei van de Ourthe, en een tweepersoonskamer op 800 meter van Nadrin. Elk appartement beschikt over 2 slaapkamers en is gelegen op een ruim en rustig terrein. Op het terrein vindt u een restaurant, waar de gerechten bereid worden met producten van de markt. In de omgeving kunt u heerlijk wandelen en fietsen. Houffalize en La Roche-en-Ardennes liggen op 20 minuten rijden van het Panorama L'Hostellerie. De grens met Luxemburg is in 30 minuten rijden te bereiken. Het is vanuit de accommodatie 35 minuten met de auto naar Bastogne. De 2 appartementen op de begane grond van het Panorama beschikken over een zithoek met een kabeltelevisie. Er zijn ook 2 badkamers en een kitchenette met een magnetron, een koelkast en een eettafel. U kunt ontbijten in uw appartement of het hotel, dat in hetzelfde complex gevestigd is. Er is gratis WiFi in de openbare ruimtes.


Belangrijke informatie

Houd er rekening mee dat de gasten bij de accommodatie zelf een ontbijt en lunch toe kunnen voegen aan hun reservering.

 
 
facebook g+ twitter